The Oaks Prague

GOLF

Silnice v Nebřenicích opět otevřena

18.05.21

Při příjezdu do Nebřenic z Prahy (sjezd z dálnice D1-Modletice) na první křižovatce vozidla nyní opět odbočují vpravo, na další křižovatce odbočí znovu vpravo a přes můstek se dostanou ke golfovému klubu. Doporučujeme využívat pouze tuto trasu, původní objízdná cesta je na konci uzavřena a přístupná pouze pro návštěvníky vzorového bytu. Těšíme se na vaši návštěvu.

The Oaks Prague

GOLF

Road in Nebřenice Is Open Again

18.05.21

When arriving to Nebřenice from Prague (D1 exit – Modletice), turn right at the first intersection in Nebřenice, at the next intersection turn right again, cross the bridge and continue to the Golf Club. Visitors are encouraged to follow this route, as the original diversion route is closed for general traffic now and only serves as an access road for visitors of our show apartment. We are looking forward to your visit!

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Dokončujeme vzorový byt

16.02.21

Již brzy vás rádi přivítáme ve vzorovém bytě. Tu nejlepší inspiraci lze často nalézt v samotné přírodě, a právě proto navrhnul ateliér Kunc Architects interiér v jemných odstínech béžové a hnědé, a byly vybrány materiály, které jsou v souladu s okolím a konceptem celého projektu. Vzorový byt o dispozicí 3+KK je provedený ve vysokém standardu, smart house řešením a velkou terasou. Byt se nachází v bytovém domě v samém srdci projektu dle návrhu pražského ateliéru Chapman Taylor Architects. Právě probíhají dokončovací práce a zahajujeme vybavení interiérovými prvky. Těšíme se, až společně s námi budete moci nasát atmosféru tohoto jedinečného místa – vašeho budoucího domova. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 702 260 000.