The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Nový COO Peter Hartevelt

08.07.20

Rádi bychom vám představili našeho nového provozního ředitele Petera Hartevelta. Peter je holandsko-americké národnosti a má více jak 25letou zkušenost s řízením a budováním luxusních hotelů po celém světě. Intenzivně spolupracoval s mezinárodními značkami, například Hilton Worldwide, ale má zkušenost i s realizací mezinárodních nezávislých butikových hotelů, u nichž se podílel na designu, výstavbě, tvorbě strategie i na samotném provozu. Mezi nedávné projekty patří Le Barthelemy Hotel & Spa (Francouzské Antily), Le Royal Champagne (Francie) a Kempinski Residences St. Moritz (Švýcarsko). Rád cestuje, což dokazuje i to, že žil v jedenácti různých zemích, a stále rád objevuje nová netradiční místa jako jsou Galapágy, Faerské ostrovy nebo Tasmánie.

V Oaks Prague povede Peter veškeré činnosti související s vývojem a provozem občanské vybavenosti, a to současné i budoucí: golf, restaurace a bistro, vinný sklípek, hotel a spa atd. Zkrátka vše, díky čemu se bydlení či návštěva Oaks Prague stává opravdu výjimečným zážitkem.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

New COO Peter Hartevelt

08.07.20

We are pleased to introduce you to our new COO of Hospitality, Peter Hartevelt. Peter has Dutch and American nationalities and brings more than 25 years of experience leading and building luxury hotels around the world. He has worked extensively with international brands such as Hilton Worldwide, but also with the creation of independent boutique Hotels, covering design, construction, strategy, and operations. Recent projects include Le Barthelemy Hotel & Spa (French Caribbean), Le Royal Champagne (France) and the Kempinski Residences St. Moritz (Switzerland). He enjoys travelling and broadening his horizons, as evidenced by the fact that he has lived in eleven different countries and still enjoys discovering new, unconventional places such as the Galapagos Islands, the Faroe Islands or Tasmania.

At Oaks Prague, Peter will lead all activities related to the development and operations of our amenities – current and future: golf, future restaurants and bistro, wine cellar, hotel and spa, etc. – everything that we have planned to make living in and visiting Oaks Prague a truly exceptional experience.

OAKS PRAGUE

Vedení společností Arendon

08.07.20

Jediný akcionář jmenoval s účinností od 8. června 2020 dosavadního ředitele výstavby Oaks Prague pana Václava Šlosara novým členem představenstva společností ARENDON a.s. a Arendon Development Company a.s.

Zároveň byl pan Petr Medvedík následně zvolen předsedou představenstva obou společností.