The Oaks Prague

GOLF

Dočasná uzavírka silnice v Nebřenicích

06.04.21

V termínu od 6.4.2021 do 11.5.2021 dochází k dočasné uzavírce silnice v Nebřenicích. Jak bude vypadat objízdná trasa na golfové hřiště? Při příjezdu do Nebřenic z Prahy (sjezd z dálnice D1-Modletice) na první křižovatce vozidla neodbočují vpravo (uzavírka), ale jedou rovně ke kruhovému objezdu, dále pokračují rovně a po 375 m odbočí ostře vpravo. Na další křižovatce odbočí vlevo a přes můstek se dostanou ke golfovému klubu. Omlouváme se za dočasné komplikace.

The Oaks Prague

GOLF

Temporary road closure in Nebřenice

06.04.21

The road in Nebřenice is temporarily closed from 6.4.2021 to 11.5.2021. When arriving to Nebřenice from Prague, exit at the first junction (the D1-Modletice motorway), Due to the closure, vehicles do not turn right, but go straight to the roundabout. Continue straight, for 375 m, make a sharp right turn. At the next crossroad, turn left and cross the bridge to the Golf Club. We apologize for any inconvenience caused by the closure.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Dokončujeme vzorový byt

16.02.21

Již brzy vás rádi přivítáme ve vzorovém bytě. Tu nejlepší inspiraci lze často nalézt v samotné přírodě, a právě proto navrhnul ateliér Kunc Architects interiér v jemných odstínech béžové a hnědé, a byly vybrány materiály, které jsou v souladu s okolím a konceptem celého projektu. Vzorový byt o dispozicí 3+KK je provedený ve vysokém standartu, smart house řešením a velkou terasou. Byt se nachází v bytovém domě v samém srdci projektu dle návrhu pražského ateliéru Chapman Taylor Architects. Právě probíhají dokončovací práce a zahajujeme vybavení interiérovými prvky. Těšíme se, až společně s námi budete moci nasát atmosféru tohoto jedinečného místa – vašeho budoucího domova. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 702 260 000.