The Oaks Prague

SLUŽBY

Týden mušlí je tady. La Bottega Oaks Deli Bistro se zapojí do „Prague Mussel Week“

22.09.2022

La Bottega Oaks Deli Bistro se připojí k dalším restauracím, které budou nabízet ve svých podnicích mušlové delikatesy v rámci food festivalu Prague Mussel Week. Italská restaurace, v níž najdete prvotřídní kuchyni z lokálních surovin, se vůbec poprvé bude účastnit podobného festivalu. O gastronomický zážitek se jako vždy postará šéfkuchař Jan Kliment, který se svým týmem pravidelně připravuje speciální eventy s doprovodným programem a tematickými pokrmy. Přijít ochutnat toto mimořádně zdravé jídlo s vůní moře můžete od 26. září do 2. října.

Z důvodů omezených kapacit je nutná rezervace předem.

Více na delibistro.oaksprague.cz

The Oaks Prague

SERVICES

The mussel week is here. La Bottega Oaks Deli Bistro joins "Prague Mussel Week"

22.09.2022

La Bottega Oaks Deli Bistro will join other restaurants that will be offering clam delicacies in their establishments as part of the Prague Mussel Weekfood festival. The Italian restaurant, which offers first-class cuisine made from local ingredients, will participate in a similar festival for the first time ever. As always, the gastronomic experience will be taken care of by chef Jan Kliment, who with his team regularly prepares special events with an accompanying programme and themed dishes. From 26 September to 2 October, you can come and try this extremely healthy food with the smell of the sea.

Due to limited capacity, prior reservation is necessary.

More at delibistro.oaksprague.cz

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Otevření vzorového bytu v Rezidenci u golfu

07.09.2022

Oaks Prague prochází závěrečnou fází první etapy výstavby, v jejímž rámci představujeme stylový vzorový byt. Elegantní funkcionalismus Rezidence u golfu od Richarda Meiera doplnil návrhem jeho interiéru architekt Andrej Tušan z pražské pobočky společnosti Chapman Taylor. Obytné zóně dominuje kamenný kuchyňský pult, který se pocitově vznáší nad dřevěnou podlahou. Nechybí vinotéka, krb ani promítací zařízení. Byt s dispozicí 3+kk o celkové výměře 156 m2 disponuje dvěma balkony a stometrovou střešní terasou, která poskytuje neopakovatelný výhled na golfové hřiště, posázavskou krajinu a celý areál Oaks. Její součástí jsou dvě lounge zóny, venkovní kuchyně s jídelním stolem a stínící pergola. Exkluzivní vybavení doplňují hi-fi audio-video systémy a smart house řešení. Chtěli byste z našeho vzorového bytu vidět více? Domluvte si termín soukromé prohlídky pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE nebo na telefonním čísle +420 702 260 000.