The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Otevření golfové sezony a možnost zkušebního členství na rok 2023

17.04.2023

Pro veřejnost jsme otevřeli hřiště 2. dubna. Pokud chcete získat nejlepší možné ceny, rezervujte si svůj tee time zde. Ceny jsou během týdne rozdílné a v odpoledních hodinách jsou navíc zvýhodněné, takže si všichni mohou užít nejlepší golfový zážitek v regionu. Chcete si zkusit, jaké to je být naším členem v golfové sezoně 2023? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Nabízíme možnost zakoupit zkušební členství pro tuto sezonu a stát se tak plnohodnotným členem klubu se všemi výhodami do konce roku bez povinnosti vstupního poplatku za celoživotní členství. Více informací vám poskytneme na e-mailu: golf@oaksprague.cz.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Golf season opening and trial membership for 2023

17.04.2023

The course was opened to the general public on Sunday April 2nd. For the best available rates, you can book your tee time online here. Rates vary during the week with additional preferred rates in the afternoon, providing an opportunity for all to enjoy the very best golf experience available in the region. Do you want to experience what it's like to be our member for the 2023 golf season? Then we have great news for you. We are now offering the opportunity to join the Club with a trial membership for this season, enjoying all the benefits of Club membership until the end of the year, without the commitment of the Lifetime Membership initiation fee. For more information contact us at email: golf@oaksprague.cz.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

La Finestra Oaks Golf Club

17.04.2023

Nová restaurace v golfové klubovně patří do dobře známé italské sítě Riccarda Lucqueho La Collezione. Klubová restaurace je určena jak golfistům, tak i ne-golfistům a nabízí jedinečný zážitek ze stravování s malebným výhledem na golfové hřiště v elegantním prostředí zámečku v Nebřenicích. Restaurace podává širokou škálu jídel, které uspokojí každého gurmána. Náš tým kuchařů, pod vedením šéfkuchaře Jana Klimenta, vám připraví každé jídlo s vysokou precizností a vášní. Jako mladší sestra italské restaurace La Finestra in Cucina v Praze, si od ní bereme inspiraci a přizpůsobujeme ji golfovému životu na Oaksu. Nabídne vám prvotřídní ingredience a autentickou italskou kuchyni od snídaně, obědové denní nabídky až po luxusní večeři. Součástí je o servis občerstvení na golfové hřiště – sendviče i drobné snacky, které si lze vychutnat na baru ke skleničce vína či italskému aperitivu. Pro ty, kteří milují golf, je La Finestra Oaks Golf Club tím pravým místem. Viva l'Italia!