OAKS PRAGUE

Petr Medvedík byl pověřen prozatímním vedením společností Arendon

27.05.20

Dozorčí rada pověřila pana Petra Medvedíka prozatímním vedením společností Arendon, společností zajištujících výstavbu projektu Oaks Prague. Dozorčí rada zároveň zahájila výběr kandidáta na pozici generálního ředitele a počítá s jeho jmenováním v blízké době.

OAKS PRAGUE

Petr Medvedík acting as the temporary CEO of Arendon entities

27.05.20

The Supervisory Board announces the appointment of Mr. Petr Medvedík as temporary CEO of Arendon entities, that is developing Oaks Prague. The Supervisory Board has initiated search for a permanent CEO nomination which will be announced in due course.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Na památku: Mag. Margund Schuh, MRICS

27.05.20

S bolestí v srdci a s hlubokým zármutkem vám musíme oznámit, že nás, po vážné nemoci, v neděli 24. května 2020, navždy opustila naše předsedkyně představenstva a generální ředitelka, vážená paní Mag. Margund Schuh.

Její odchod je velkou ztrátou pro středoevropský i český realitní trh, kde posledních více než 25 let působila a úspěšně realizovala několik velkých developerských projektů, jak kancelářských budov, obytných komplexů a průmyslových objektů, tak několik hotelů.

Její odchod je velkou ztrátou hlavně pro Oaks Prague, pro představenstvo, pro nás všechny v týmu, a v neposlední řadě naše zákazníky a obchodní partnery.

Margund byla nejen zkušenou profesionálkou, ale hlavně aktivním člověkem se spoustou kontaktů, rozdávajícím kolem sebe pozitivní energii a její vášeň pro věci kolem sebe ilustrovala mimo jiné i její pravidelná účast a vítězství na závodech plachetnic.

V našich srdcích zůstane Margund především skvělým člověkem a uznávanou osobností, která dokázala úspěšně posouvat Oaks Prague dopředu.

Prosím, připojte se k nám s vyjádřením upřímné soustrasti její rodině a společně uctěme její památku.

Tým Oaks Prague