Kontaktujte nás

Tým Oaks Prague

Developerem Oaks Prague je Arendon Development Company a.s., vlastněná pražskou Arendon a.s. v zastoupení londýnské společnosti Decimus Real Estate.

The Oaks Prague

Seznamte se s týmem

Oaks Prague sestavil zkušený tým mnohostranně nadaných lidí a návrhářů, díky nimž se stává jedinečným místem k životu.

Václav Šlosar

Ředitel výstavby

Václav má více jak 20letou zkušenost v řízení a výstavbě zejména rezidenčních projektů. Působil mimo jiné ve společnostech PasserInvest Group, Penta Investments a SUDOP Group. Podílel se na projektech Rezidence Riegrovy sady, Rezidence Waltrovka či Červená skála. V Oaks Prague, kde dohlíží na průběh výstavby, je čtvrtým rokem. Má rád outdoorové sporty, v létě jezdí na kole, v zimě lyžuje a nedá dopustit na chorvatskou kuchyni.

The Oaks Prague

Štěpánka Šmídová

Krajinářská architektka a zakladatelka,
Šmídová Landscape Architects

Coby krajinářská architektka v Oaks Prague je nadšená prací na rozsáhlém projektu, jehož prioritou je udržitelnost a který zahrnuje mnohé oblasti krajinotvorby od městečka samotného přes golfové hřiště až po péči o les.

Ve své práci se snaží názorně předvádět profesionálům i veřejnosti, jak velký vliv má krajinářská architektura na náš každodenní život, a ukázat, proč si naše okolí zaslouží mnohem větší pozornost. Štěpánka Šmídová vystudovala obor Zemědělské inženýrství – zahradnictví na České zemědělské univerzitě a na brněnské Mendelově univerzitě obor Zahradní a krajinářská architektura. Absolvovala rovněž studijní pobyt na vídeňské Universität für Bodenkultur.

The Oaks Prague
The Oaks Prague

Douglas Dhouring

Shaper,
golfové hřiště PGA National

V pozici shapera v Oaks Prague je zodpovědný za tvarování celého golfového hřiště od fairway po greeny. V týmu golfového architekta Kylea Phillipse působí pět let, k týmu Oaks se připojil začátkem léta roku 2018.

Ke své práci Douglas přistupuje jako k umění, jehož vyjadřovacím prostředkem je terén, a pracoval už v osmi zemích včetně Ruska a Číny. Těší se, až své zkušenosti ve výstavbě golfových hřišť zúročí tím, že z Oaks Prague udělá celoevropskou jedničku.

The Oaks Prague

Martin Máté

Správce, Oaks Prague

Martin je do Oaks Prague zapojený od jeho vzniku a je kdykoli připraven pomoci s údržbou v zámku i v Oaks Prague pavilonu. Často ho najdete v jeho dílně, jak něco montuje. Například teď vyrábí dřevěné oplocení pro oblast zámku.

Martin také pomáhá při zajištění bezpečnosti v areálu Oaks Prague a můžete tu potkat i jeho černého psa Nera, který je vynikající noční hlídač.

The Oaks Prague

Arendon

Arendon Development Company je developerem Oaks Prague a sídlí v Praze. Arendon je členem developerské skupiny a londýnské společnosti Decimus Real Estate.

The Oaks Prague

Decimus

Decimus je celosvětový realitní developer s dlouhodobou vizí investování do projektů prostřednictvím svých rozsáhlých finančních zdrojů. Uskutečnil množství úspěšných, výnosných a rozmanitých investic v mnoha sektorech včetně rezidenčního či komerčního a také v oblasti hotelnictví.

Pro více informací navštivte www.decimusrealestate.co.uk

Naši partneři

Městečko Oaks Prague se spojilo s předními partnery z celého světa, aby svým obyvatelům poskytlo nejvyšší standard služeb.


Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na