Kontaktujte nás

Tým Oaks Prague

Developerem Oaks Prague je Arendon Development Company a.s., vlastněná pražskou Arendon a.s. v zastoupení londýnské společnosti Decimus Real Estate.

Seznamte se s týmem

Oaks Prague sestavil zkušený tým mnohostranně nadaných lidí a návrhářů, díky nimž se stává jedinečným místem k životu.

Jan Zemánek

CEO | Předseda představenstva

Představujeme Vám předsedu představenstva společností Arendon, Ing. Arch. Jana Zemánka, MBA. Jan je profesionálem v oblasti developmentu komerčních nemovitostí s více než 25 lety zkušeností na mezinárodním trhu. Zastával vedoucí manažerské pozice ve společnostech UBM Development Czechia s.r.o., Recoport s.r.o., AKRON Retail CEE s.r.o., Meinl European Land a ARCADIS Projektmanagement s.r.o., kde realizoval řadu projektů v České republice i v zahraničí, včetně střední a východní Evropy a Karibiku. Ve své kariéře se soustředí na rezidenční, hotelový a komerční development. Jan rád cestuje, čte o historii a vášnivě se zajímá o výzkum vesmíru. V Arendonu řídí všechny aktivity spojené s developmentem a provozem Oaks Prague.

The Oaks Prague
The Oaks Prague

Petr Medvedík

CFO | Člen představenstva

Představujeme Vám finančního ředitele a člena představenstva společností Arendon, Petra Medvedíka. Petr se od začátku své kariéry pohybuje v oblasti financí. Na úvod své kariery působil v oblasti auditních služeb, a to 4 roky ve společnosti Deloitte, na pozici Audit Senior a následně ve společnosti EVRAZ, jako Audit Manager odpovědný za interní audit výrobních společností skupiny v Evropě. Od roku 2009 zastával více jak 10 let pozici finančního ředitele a člena představenstva ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s., kde byl i členem správní rady nadačního fondu. V Oaks Prague zodpovídá za chod finančního oddělení, IT, Legal a HR oddělení. Volný čas nejraději tráví s rodinou, kdy se snaží držet krok se svými dvěma syny především v tenise. Jeho vášní je potápění a také velmi rád vaří.

Václav Šlosar

Ředitel výstavby | Člen představenstva

Václav má více jak 20letou zkušenost v řízení a výstavbě zejména rezidenčních projektů. Působil mimo jiné ve společnostech PasserInvest Group, Penta Investments a SUDOP Group. Podílel se na projektech Rezidence Riegrovy sady, Rezidence Waltrovka či Červená skála. V Oaks Prague, kde dohlíží na průběh výstavby, je od roku 2016. Má rád outdoorové sporty, v létě jezdí na kole, v zimě lyžuje a nedá dopustit na chorvatskou kuchyni.

The Oaks Prague
The Oaks Prague

Kateřina Poláková

Marketing & Sales Director

Kateřina má v oblasti marketingu a obchodu více než 20 let zkušeností. Svou profesní dráhu začínala na obchodní pozici, odkud se přes rozmanité manažerské role vypracovala až do vrcholového managementu. V uplynulých pěti letech zastávala stejnou pracovní pozici, tedy Marketing & Sales Director, v rámci českého zastoupení developerské skupiny UBM Development. Jako členka vedení byla zodpovědná za implementaci globální marketingové a obchodní strategie v České republice. Mezi Kateřiny referenční developerské projekty patří například Lipno Resort, Astrid Garden, Neugraf či Arcus City. V Oaks Prague je nyní zodpovědná za rozvoj obchodní a marketingové strategie, rozšíření i další posílení povědomí o projektu, stejně jako řízení obchodního a marketingového oddělení společnosti. Kateřiny velkou vášní je cestování a veškeré outdoorové sporty.

Peter Hartevelt

COO

Peter je holandsko-americké národnosti a má více jak 25letou zkušenost s řízením a budováním luxusních hotelů po celém světě. Intenzivně spolupracoval s mezinárodními značkami, například Hilton Worldwide, ale má zkušenost i s realizací mezinárodních nezávislých butikových hotelů, u nichž se podílel na designu, výstavbě, tvorbě strategie i na samotném provozu. Mezi nedávné projekty patří Le Barthelemy Hotel & Spa (Francouzské Antily), Le Royal Champagne (Francie) a Kempinski Residences St. Moritz (Švýcarsko). Rád cestuje, což dokazuje i to, že žil v jedenácti různých zemích, a stále rád objevuje nová netradiční místa jako jsou Galapágy, Faerské ostrovy nebo Tasmánie. V Oaks Prague vede Peter veškeré činnosti související s vývojem a provozem občanské vybavenosti, a to současné i budoucí: golf, restaurace a bistro, vinný sklípek, hotel a spa atd. Zkrátka vše, díky čemu se bydlení či návštěva Oaks Prague stává opravdu výjimečným zážitkem.

The Oaks Prague

Arendon

Arendon Development Company je developerem Oaks Prague a sídlí v Praze. Arendon je členem developerské skupiny a londýnské společnosti Decimus Real Estate.

The Oaks Prague

Decimus

Decimus je celosvětový realitní developer s dlouhodobou vizí investování do projektů prostřednictvím svých rozsáhlých finančních zdrojů. Uskutečnil množství úspěšných, výnosných a rozmanitých investic v mnoha sektorech včetně rezidenčního či komerčního a také v oblasti hotelnictví.

Pro více informací navštivte www.decimusrealestate.co.uk

Naši partneři

Městečko Oaks Prague se spojilo s předními partnery z celého světa, aby svým obyvatelům poskytlo nejvyšší standard služeb.


Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na