Kontaktujte nás

Bydlení

Bydlení v Oaks Prague je jako stvořené pro život v 21. století. Najdete zde variabilní obytné prostory vybavené nejmodernějšími technologiemi.

The Oaks Prague

Masterplan

Prémiové bydlení můžete vybírat z bohaté nabídky prostorných rodinných domů, stylových bytů v centru městečka a jedinečných vil s výhledem na golfové hřiště.

Zvolte si

Prodejní centrum

Přímo na náměstí se nachází nové prodejní centrum, které nabízí zázemí pro další zájemce o bydlení v Oaks Prague. Naleznete zde interaktivní model celého projektu a dozvíte se všechny potřebné informace o jeho dalších fázích a konečném rozsahu. Na místě si můžete rovněž prohlédnout dva vzorové byty zařízené v sofistikovaném čistém stylu s výjimečným výhledem na golfové hřiště PGA National Czech Republic i okolní přírodu, celý areál a jeho vybavenost.

Sales Centrum je v provozu od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod.

Prohlídku Oaks Prague je možné rovněž domluvit telefonicky na čísle + 420 702 260 000, a to kdykoliv, i mimo provozní hodiny.

Byty a rodinné domy

Oaks Prague nabízí řadu moderních bytů a rodinných domů, které navrhli oceňovaní mezinárodní architekti.

The Oaks Prague Future

Připravujeme

V Oaks Prague plánujeme další fáze výstavby určené k bydlení, se širokou nabídkou bytů a rodinných domů. Podrobnosti o nich zveřejníme v okamžiku, kdy budou dostupné pro rezervaci.

The Oaks Prague

Architekti

Pracují pro nás přední architekti z České republiky i ze zahraničí, aby zhmotnili váš sen.

Chci zjistit víc

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na