Kontaktujte nás

Život v Oaks Prague

V centru pozornosti je v Oaks Prague vyvážený a zdravý životní styl. Nabízíme řadu sportovních i volnočasových aktivit a služeb, které ho podporují.

The Oaks Prague
The Oaks Prague

Bezpečnost, concierge a služby

Pro váš spokojený život bez starostí jsme vytvořili balíčky zahrnující bezpečnost, concierge a služby. Jsou vytvořené tak, aby život obyvatel plynul hladce a bez starostí. Díky tomu budete mít více času na svou rodinu a přátele.

Oaks Prague nabízí řadu služeb a výhod, díky nimž je místem pro spokojený, pohodlný a bezpečný život. Patří mezi ně úklid, údržba, péče o zahrady, vyzvedávání balíků a dovážka potravin.

Kromě toho instaluje T-Mobile pokročilé zabezpečovací systémy pro celou obec. Ty se – spolu s 24hodinovou přítomností fyzické ostrahy – postarají o klidný život vám i vaší rodině.

The Oaks Prague

Restaurace a Deli Bistro

Gastronomii v Oaks Prague zajišťuje známá italská síť restaurací pod značkou La Collezione. Prvotřídní ingredience a autentická italská kuchyně od antipasti, přes pastu, italské risotto, vyhlášené steaky i speciality z ryb, mořských plodů a masa.

Chci zjistit víc
The Oaks Prague

Golf

Oaks Prague je domovem golfového hřiště s licencí PGA National. Tomuto špičkovému golfovému zážitku se nevyrovná žádný jiný klub v regionu.

Chci zjistit víc
The Oaks Prague

Přírodní stezky

Oaks Prague obklopuje ze všech stran příroda a krajinu protkává spousta půvabných stezek.

Chci zjistit víc
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

Připravujeme

Plánujeme další rozvoj Oaks Prague, který nabídne plnou občanskou vybavenost pro Vaše každodenní potřeby a služby na špičkové úrovni.


Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na