Lokalita

Oaks se nachází v Nebřenicích, 30 minut jízdy od Václavského náměstí a Letiště Václava Havla Praha. Díky tomu nabízí spojení toho nejlepšího – život na venkově v blízkosti velkoměsta.

The Oaks Prague

Naše městečko leží přibližně 5 kilometrů od křižovatky Pražského okruhu a dálnice D1, a je tedy snadno dostupné, ale zároveň dostatečně vzdálené, aby tu panovaly klid a pohoda.

Co budete mít na dosah

Z Oaks se za čtvrt hodiny dostanete do Centra Chodov – největšího nákupního centra v České republice. Najdete v něm značky jako Karl Lagerfeld, Armani, Bogner, Hugo Boss, Calvin Klein a Michael Kors a mnohé další. Ještě blíže se nacházejí Průhonice-Čestlice, nákupní zóna, kde si můžete na jednom místě opatřit prakticky vše potřebné pro domácnost i zahradu a také využít k běžným nákupům pestrou škálu různých supermarketů s potravinami.

Pohodlně se dostanete na letiště, autobusové zastávky či metro.. V okolí najdete školy a dětské školky, lékařské i zubní ordinace a nemocnice a bohatá nabídka obchodů, volnočasových aktivit a restaurací.


Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na