Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

OAKS PRAGUE

Změna ve vedení společnosti

27.01.2023

Vedení projektu Oaks Prague plně přebírá tým investiční skupiny Kaprain, pozici výkonného ředitele skupiny Arendon opouští v této souvislosti Jan Zemánek. “Oaks Prague má neoddiskutovatelný potenciál stát se jedním z nejpříjemnějších míst k životu v Praze i Středních Čechách. Na rozvoji tohoto potenciálu pracujeme a vytváříme místo, které se postupně stává nedílnou součástí života nejen svých rezidentů, ale i sousedů ze svého širokého okolí.“ vysvětluje Jan Kozler, ředitel developmentu skupiny Kaprain. „S ohledem na vizi budoucího rozvoje projektu reprezentovanou skupinou Kaprain jsme se s panem ředitelem Zemánkem dohodli na ukončení spolupráce. Děkujeme mu za stabilizaci a úspěšné vedení projektu i týmu Oaks v posledních více něž dvou obtížných letech“, doplňuje Jan Kozler.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Svátky v Oaks Prague

22.12.2022

V průběhu vánočních svátků od pátku 23.12.2022 do neděle 1.1.2023 budou kanceláře společností Arendon a prodejní centrum v Nebřenicích uzavřeny. Restaurace La Bottega Oaks Deli Bistro bude uzavřena od soboty 24.12.2022 do neděle 1.1.2023. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na setkání v novém roce v Oaks Prague.

The Oaks Prague

EVENT

Mikulášská besídka v Oaks Prague

06.12.2022

Náměstí v Oaks Prague se včera zaplnilo, navštívily je nadpřirozené bytosti. Po dvouleté pauze přišli rozveselit malé i velké návštěvníky Mikuláš, čert a anděl. Připravili jsme pro děti a jejich rodiče zábavný program, který byl zahájen rozsvícením vánočního stromu a pokračoval tvořivými dílničkami v La Bottega Oaks Deli Bistro. Zdobení perníčků, malování na obličej, horké nápoje nebo ochutnávku pizzy přímo z pece si užil opravdu každý. Jsme velmi rádi, že se celý večer nesl v duchu příjemné sváteční atmosféry blížících se Vánoc.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od John Pardey Architects

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od Meier Partners

The Oaks Prague Webcam

Výhled z rezidencí na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na