Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

GOLF

Silnice v Nebřenicích opět otevřena

18.05.21

Při příjezdu do Nebřenic z Prahy (sjezd z dálnice D1-Modletice) na první křižovatce vozidla nyní opět odbočují vpravo, na další křižovatce odbočí znovu vpravo a přes můstek se dostanou ke golfovému klubu. Doporučujeme využívat pouze tuto trasu, původní objízdná cesta je na konci uzavřena a přístupná pouze pro návštěvníky vzorového bytu. Těšíme se na vaši návštěvu.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Dokončujeme vzorový byt

16.02.21

Již brzy vás rádi přivítáme ve vzorovém bytě. Tu nejlepší inspiraci lze často nalézt v samotné přírodě, a právě proto navrhnul ateliér Kunc Architects interiér v jemných odstínech béžové a hnědé, a byly vybrány materiály, které jsou v souladu s okolím a konceptem celého projektu. Vzorový byt o dispozicí 3+KK je provedený ve vysokém standardu, smart house řešením a velkou terasou. Byt se nachází v bytovém domě v samém srdci projektu dle návrhu pražského ateliéru Chapman Taylor Architects. Právě probíhají dokončovací práce a zahajujeme vybavení interiérovými prvky. Těšíme se, až společně s námi budete moci nasát atmosféru tohoto jedinečného místa – vašeho budoucího domova. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 702 260 000.

The Oaks Prague

GOLF

Zimní práce na golfovém hřišti a okolní přírodě

05.02.21

Minulý rok byl pro naše golfové hřiště opravdu významný, a to hned z několika důvodů. V srpnu jsme otevřeli celé 18jamkové hřiště a co více, naše hřiště bylo vyhodnoceno ve světové soutěži World Golf Awards, jako nejlepší hřiště nejen v České republice, ale i v Evropě. I mimo golfovou sezónu, náš tým údržby dohlíží nad kvalitou golfového hřiště. Intenzivně pracujeme na zimních úpravách, abychom i nadále nabídli našim golfistům ten nejlepší zážitek ze hry. V uplynulých měsících se tým věnoval prostříhávání a sběru hustých částí roughu, cílem je zajistit lepší hratelnost. Dále provádíme pískování všech povrchů pro zlepšení pevnosti, odstraňujeme drobné nedokonalosti povrchů včetně provzdušnění s cílem podpořit hlubší zakořenění travnatého povrchu. Tým také pracuje na úpravách odvodňovacích i zavlažovacích systémů a jejich každodenní prací je i péče o okolní stromy a lesy. Ve spolupráci s naší krajinářskou architektkou se náš tým věnuje kůrovcové těžbě a následnému zalesnění, při kterém používáme výhradně geograficky původní dřeviny. Díky tomu je nově vzniklý porost stabilní a pomáhá tak plnit všechny ekologické funkce.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 20 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

ZBÝVÁ 15 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

ZBÝVÁ 15 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na