Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

PGA National Czech Republic v Oaks Prague bylo oceněno jako nejlepší golfové hřiště v Evropě

30.10.20

Golfové hřiště PGA National Czech Republic v Oaks Prague s hrdostí oznamuje, že získalo v sedmém ročníku World Golf Awards dvě prestižní mezinárodní ocenění – „Europe’s Best Golf Course“ pro nejlepší evropské golfové hřiště roku 2020 a „Czech Republic's Best Golf Course 2020”. Máme velkou radost, že naše hřiště navržené Kylem Phillipsem, získalo tato ocenění jen pár měsíců od svého oficiálního otevření letos v létě. Všem, kteří nás podpořili ve veřejném hlasování moc děkujeme.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Jan Zemánek, nový CEO společnosti Arendon

15.10.20

S potěšením vám představujeme nového předsedu představenstva společnosti Arendon Development Company a.s., Ing. Jana Zemánka, MBA, MRICS. Jan je profesionálem v oblasti developmentu komerčních nemovitostí s více než 25 lety zkušeností na mezinárodním trhu. Zastával vedoucí manažerské pozice ve společnostech UBM Development Czechia s.r.o., Recoport s.r.o., AKRON Retail CEE s.r.o., Meinl European Land a ARCADIS Projektmanagement s.r.o., kde realizoval řadu projektů v České republice i v zahraničí, včetně střední a východní Evropy a Karibiku. Ve své kariéře se soustředí na rezidenční, hotelový a komerční development.

Jan rád cestuje, čte o historii a vášnivě se zajímá o výzkum vesmíru.

V Arendonu bude řídit všechny aktivity spojené s developmentem a provozem Oaks Prague.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Hrubá stavba bytového domu s výhledem do zeleně dokončena

09.10.20

1. října 2020 byla dokončena hrubá stavba bytového domu od Vivian Lee pro RM&PA v projektu Oaks Prague. Jedná se o budovu situovanou přímo u golfového hřiště s nádhernými panoramatickými výhledy. V této části projektu najdou její noví uživatelé celkem 21 apartmánů o dispozicích 2+kk až 4+kk duplex na 4 nadzemních podlažích, v přízemí je plánována wellness zóna s fitness centrem a saunou či jóga studiem. Na oslavu této skutečnosti jsme již tradičně umístili na nejvyšší bod stavby břízku s pentlí.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 20 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

ZBÝVÁ 20 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na