Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

EVENT

Mikulášská besídka v Oaks Prague

06.12.2022

Náměstí v Oaks Prague se včera zaplnilo, navštívily je nadpřirozené bytosti. Po dvouleté pauze přišli rozveselit malé i velké návštěvníky Mikuláš, čert a anděl. Připravili jsme pro děti a jejich rodiče zábavný program, který byl zahájen rozsvícením vánočního stromu a pokračoval tvořivými dílničkami v La Bottega Oaks Deli Bistro. Zdobení perníčků, malování na obličej, horké nápoje nebo ochutnávku pizzy přímo z pece si užil opravdu každý. Jsme velmi rádi, že se celý večer nesl v duchu příjemné sváteční atmosféry blížících se Vánoc.

The Oaks Prague

GOLF

PGA National Czech Republic v Oaks Prague vyhlášeno nejlepším golfovým hřištěm České republiky 2022

16.11.2022

S potěšením vám oznamujeme, že jsme získali ocenění „Nejlepší hřiště v České republice 2022“ v mezinárodní soutěži World Golf Awards. Hřiště navržené Kylem Phillipsem, které je pod správou Troon Privé, obhájilo tento titul na World Golf Awards již potřetí v řadě a v roce 2020 získalo také titul “Europe's Best Golf Course“. Rádi bychom poděkovali všem, kteří pro nás hlasovali. Vážíme si vaší podpory v letošním roce. Budeme i nadále určovat standardy v regionu a poskytovat našim členům i hostům ty nejlepší golfové zážitky.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Oslavte tradici s italským nádechem

03.11.2022

Husa na svatého Martina je tradice, která se u nás nese již od 16. století. Milovníci Itálie tak jistě ocení spojení tradiční české kuchyně s italskou. Přijďte ochutnat raviolo plněné konfitovaným masem a restovanými lískovými ořechy a pečeným foie gras. S radostí Vás zveme do restaurace La Bottega Oaks Deli Bistro na husí týden se skvěle vyladěným vinným párováním. Těšíme se na vás od 5. do 13. listopadu 2022.

Více na delibistro.oaksprague.cz


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vily u golfu

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na