Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Dokončujeme vzorový byt

16.02.21

Již brzy vás rádi přivítáme ve vzorovém bytě. Tu nejlepší inspiraci lze často nalézt v samotné přírodě, a právě proto navrhnul ateliér Kunc Architects interiér v jemných odstínech béžové a hnědé, a byly vybrány materiály, které jsou v souladu s okolím a konceptem celého projektu. Vzorový byt o dispozicí 3+KK je provedený ve vysokém standartu, smart house řešením a velkou terasou. Byt se nachází v bytovém domě v samém srdci projektu dle návrhu pražského ateliéru Chapman Taylor Architects. Právě probíhají dokončovací práce a zahajujeme vybavení interiérovými prvky. Těšíme se, až společně s námi budete moci nasát atmosféru tohoto jedinečného místa – vašeho budoucího domova. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 702 260 000.

The Oaks Prague

GOLF

Zimní práce na golfovém hřišti a okolní přírodě

05.02.21

Minulý rok byl pro naše golfové hřiště opravdu významný, a to hned z několika důvodů. V srpnu jsme otevřeli celé 18jamkové hřiště a co více, naše hřiště bylo vyhodnoceno ve světové soutěži World Golf Awards, jako nejlepší hřiště nejen v České republice, ale i v Evropě. I mimo golfovou sezónu, náš tým údržby dohlíží nad kvalitou golfového hřiště. Intenzivně pracujeme na zimních úpravách, abychom i nadále nabídli našim golfistům ten nejlepší zážitek ze hry. V uplynulých měsících se tým věnoval prostříhávání a sběru hustých částí roughu, cílem je zajistit lepší hratelnost. Dále provádíme pískování všech povrchů pro zlepšení pevnosti, odstraňujeme drobné nedokonalosti povrchů včetně provzdušnění s cílem podpořit hlubší zakořenění travnatého povrchu. Tým také pracuje na úpravách odvodňovacích i zavlažovacích systémů a jejich každodenní prací je i péče o okolní stromy a lesy. Ve spolupráci s naší krajinářskou architektkou se náš tým věnuje kůrovcové těžbě a následnému zalesnění, při kterém používáme výhradně geograficky původní dřeviny. Díky tomu je nově vzniklý porost stabilní a pomáhá tak plnit všechny ekologické funkce.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Vítejte v Oaks Prague

27.01.21

Přestože už i v Nebřenicích zima vzala za své, práce na vstupní bráně jdou do finále. Ať už se k nám vydáte jen na procházku pohádkovou přírodou nebo uvažujete o novém bydlení, jste vždy vítáni a těšíme se na vás.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 20 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na