Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Oaks Prague zahájilo provoz prodejního centra

19.05.2022

Přímo na náměstí se otevřelo nové prodejní centrum, které nabízí zázemí pro další zájemce o bydlení v Oaks Prague. Naleznou zde interaktivní model celého projektu a dozví se všechny potřebné informace o jeho dalších fázích a konečném rozsahu. Sales Centrum je v provozu od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod a o víkendu od 11:00 – 18.00 hod. Prohlídku Oaks Prague je možné rovněž domluvit telefonicky na čísle + 420 702 260 000, a to kdykoliv, i mimo provozní hodiny.

The Oaks Prague

GOLF

Sunday Oaks Cup by La Bottega

04.05.2022

Každou neděli od 10 hodin se budou na golfovém hřišti PGA National Czech Republic konat turnaje na úpravu HCP, které jsou přístupné veřejnosti. Všichni naši členové mohou pozvat hosta, registrovaného hráče v ČGF, který se může zúčastnit turnaje po zaplacení startovného a fee „host člena“. Každý týden po odehrání turnaje se budou předávat ceny a na konci sezony bude vyhlášen celkový vítěz. V případě zájmu o přihlášení na výše zmíněné turnaje, kontaktujte prosím golfový tým na recepci nebo napište e-mail na: golf@oaksprague.cz. Těšíme se na setkání s vámi.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Bytové domy od ateliéru Chapman Taylor Architects získaly kolaudační souhlas

28.03.2022

Bytové a rodinné domy, které vznikají jako součást unikátního projektu Oaks Prague v Nebřenicích u Prahy, v posledních týdnech rychle rostou. Jako první v prosinci získaly kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects, nyní prošly kolaudací také bytové domy od Chapman Taylor Architects (Rezidence u parku). Nový rezidenční komplex, v srdci středočeské přírody, od předních světových architektů je nyní připraven přivítat své první obyvatele. Zároveň se těšíme na dvě italské restaurace – La Finestra Oaks Golf Club a La Bottega Oaks Deli Bistro – které se brzy otevřou a budou tvořit součást rostoucí občanské vybavenosti Oaks Prague.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vily u golfu

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na