Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Oaks Prague má českého vlastníka

01.06.2022

Minulý týden vstoupila projektová společnost EUROCAPITAL SE pražského advokáta a investora Bohumila Koutníka prostřednictvím akvizice společností skupiny ARENDON do developerského projektu Oaks Prague. Završením tohoto obchodu tak přechází celý projekt plně do českých rukou, kdy i s novým vlastníkem bude nadále realizována a rozvíjena původní koncepce.

The Oaks Prague

SLUŽBY

La Bottega Oaks Deli Bistro na náměstí je otevřeno

La Bottega Oaks Deli Bistro přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s prvotřídními italskými produkty a surovinami. Denně zde nakoupíte čerstvé pečivo, domácí dezerty, těstoviny, pinsu, stařené steaky, italské sýry, salámy, delikatesy a ochutnáte z široké nabídky italských vín. Návštěvníci si mohou vybrat mezi tradičními italskými pokrmy i specialitami. Vždy se ale budou moci spolehnout na kuchyni založenou na čerstvosti a vysoké kvalitě. La Bottega Oaks Deli Bistro je otevřeno od pondělí do neděle od 9:00 – 21:00 hod.

Těšíme se na vás.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Oaks Prague zahájilo provoz prodejního centra

19.05.2022

Přímo na náměstí se otevřelo nové prodejní centrum, které nabízí zázemí pro další zájemce o bydlení v Oaks Prague. Naleznou zde interaktivní model celého projektu a dozví se všechny potřebné informace o jeho dalších fázích a konečném rozsahu. Sales Centrum je v provozu od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod a o víkendu od 11:00 – 18.00 hod. Prohlídku Oaks Prague je možné rovněž domluvit telefonicky na čísle + 420 702 260 000, a to kdykoliv, i mimo provozní hodiny.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vily u golfu

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na