Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Oaks pavilon a prohlídky

7.11.19

Oaks pavilon je do 15. prosince 2019 uzavřen, ale prohlídku Oaks či osobní schůzku u nás v kanceláři vám náš obchodní tým rád zajistí. Adresa kanceláře je Pikrtova 1737/1a, Praha 4, 140 00. Doporučujeme sjednat termín dopředu na telefonním čísle +420 702 260 000 (linka je v provozu ve všední dny i o víkendech). Děkujeme za pochopení.

The Oaks Prague

PŘÍRODA A UDRŽITELNOST

Zalesňování v Oaks

25.09.19

Přírodě se u nás v Oaks dobře daří, její ochrana totiž patří mezi naše priority. Za každý padlý strom, vysazujeme dva na oplátku. Naši krajinní architekti také vysazují původní druhy listnatých stromů, nejnovější výsadbu můžete vidět podél silnice do Chomutovic na samém cípu golfového hřiště PGA National.

The Oaks Prague

PŘÍRODA A UDRŽITELNOST

Lavičky v lese od Davida Rouse

20.08.19

V lesích okolo Oaks byly instalovány čtyři nové dřevěné lavičky. Vytvořil je místní tesař a truhlář David Rous z Říčan. Jako materiál mu posloužilo masivní dubové dřevo vyřezané z kmenů stromů. Každá z laviček váží zhruba 500 až 600 kilogramů (jejich usazení se neobešlo bez jeřábu).


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na