Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Dokončení fasád na Rezidenci u parku

15.09.21

Bytové domy od architektonického studia Chapman Taylor získávají jasnou podobu, po dokončení fasád nyní probíhá demontáž lešení okolo celého souboru budov. Návštěvníci si tak mohou prohlédnout exteriéry prvních z realizovaných návrhů rezidenční části Oaks Prague.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Náš první vzorový byt zve k návštěvám

23.08.21

Vzorový byt s dispozicí 3+kk se dvěma koupelnami a dvěma terasami poskytuje nádherný výhled na golfové hřiště PGA National Czech Republic, pyšnící se oceněním nejlepší golfové hřiště v Evropě za rok 2020. Je vybaven smart home řešením a nábytkem na míru s důrazem na dostatek úložného prostoru. Vzorový byt se nachází v samotném srdci rezidenčního celku v Rezidenci u parku navržené uznávaným architektonickým studiem Chapman Taylor.

Vzdušný a velkorysý prostor s nadčasovým designem navrženým ateliérem Kunc Architects dokonale zapadá do celkové filozofie Oaks Prague, pro který je typický aktivní životní styl a propojení s okolní krajinou. Bytoví architekti se při navrhování inspirovali přírodou a interiér ladili do jemných, teplých tónů.

Těšíme se, až vás budeme moci provést tímto jedinečným místem. Více informací a rezervace termínu prohlídky na telefonním čísle +420 702 260 000.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Průběh rekonstrukce zámku

16.07.21

Intenzivní práce na renovaci památkově chráněného zámečku, naší budoucí klubovny, zdárně pokračují. I přes mnohá úskalí se daří zachovat původní, unikátní ráz stavby. Zámeček se dočkal ze dvou třetin nového podsklepení. Nyní intenzivně připravujeme interiérový design klubovny, kde klademe velký důraz na propojení funkčnosti i estetických požadavků interiéru s exteriérem a s celkovou vizí Oaks Prague.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 20 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

ZBÝVÁ 15 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

ZBÝVÁ 15 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na