Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Gastronomii v Oaks Prague zajistí La Collezione Riccarda Lucqueho.

13.01.2022

Koncem roku jsme uzavřeli exkluzivní spolupráci se špičkovým dodavatelem gastro služeb. Deli Bistro na nově vznikajícím náměstí a restauraci v golfové klubovně PGA National Czech Republic bude provozovat známá italská síť restaurací pod značkou La Collezione. La Bottega Oaks Deli Bistro přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s italskými produkty a surovinami. Denně zde bude k dostání čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, italská pinsa romana, výběr italských sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. La Finestra Oaks Golf Club, jako mladší sestra italské restaurace La Finestra in Cucina, nabídne vše, co hosté milují právě v La Finestře. Prvotřídní ingredience a autentickou italskou kuchyni od antipasti, přes pastu, italské risotto, vyhlášené steaky i speciality z ryb, mořských plodů a masa.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Rodinné domy od McGarry-Moon zkolaudovány

27.12.2021

Bytové domy a rezidence v Oaks Prague mají za sebou první velký milník. Jako první v prosinci získaly kolaudační souhlas rodinné domy od McGarry-Moon Architects. Blízko nově rostoucího náměstí, kde se brzy také otevře Deli Bistro a další služby jako concierge nebo 24/7 security, již nyní tyto moderní rodinné domy s atriem dotváří centrální část Oaks Prague.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Svátky v Arendonu

22.12.2021

V průběhu vánočních svátků od 23.12.2021 do 2.1.2022 budou kancelář společností Arendon a Sales pavilon v Nebřenicích uzavřeny. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na setkání v novém roce v Oaks Prague.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vily u golfu

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na