Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Týden mušlí je tady. La Bottega Oaks Deli Bistro se zapojí do „Prague Mussel Week“

22.09.2022

La Bottega Oaks Deli Bistro se připojí k dalším restauracím, které budou nabízet ve svých podnicích mušlové delikatesy v rámci food festivalu Prague Mussel Week. Italská restaurace, v níž najdete prvotřídní kuchyni z lokálních surovin, se vůbec poprvé bude účastnit podobného festivalu. O gastronomický zážitek se jako vždy postará šéfkuchař Jan Kliment, který se svým týmem pravidelně připravuje speciální eventy s doprovodným programem a tematickými pokrmy. Přijít ochutnat toto mimořádně zdravé jídlo s vůní moře můžete od 26. září do 2. října.

Z důvodů omezených kapacit je nutná rezervace předem.

Více na delibistro.oaksprague.cz

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Otevření vzorového bytu v Rezidenci u golfu

07.09.2022

Oaks Prague prochází závěrečnou fází první etapy výstavby, v jejímž rámci představujeme stylový vzorový byt. Elegantní funkcionalismus Rezidence u golfu od Richarda Meiera doplnil návrhem jeho interiéru architekt Andrej Tušan z pražské pobočky společnosti Chapman Taylor. Obytné zóně dominuje kamenný kuchyňský pult, který se pocitově vznáší nad dřevěnou podlahou. Nechybí vinotéka, krb ani promítací zařízení. Byt s dispozicí 3+kk o celkové výměře 156 m2 disponuje dvěma balkony a stometrovou střešní terasou, která poskytuje neopakovatelný výhled na golfové hřiště, posázavskou krajinu a celý areál Oaks. Její součástí jsou dvě lounge zóny, venkovní kuchyně s jídelním stolem a stínící pergola. Exkluzivní vybavení doplňují hi-fi audio-video systémy a smart house řešení. Chtěli byste z našeho vzorového bytu vidět více? Domluvte si termín soukromé prohlídky pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE nebo na telefonním čísle +420 702 260 000.

The Oaks Prague

SLUŽBY

Středomořský večer

22.08.2022

Nedávno otevřená restaurace La Bottega Oaks Deli Bistro připravuje speciální akce s tematickými pokrmy a doprovodným programem. Po jahodovém menu k vysvědčení a lanýžovém týdnu přichází se Středomořským večerem, který se bude konat 27. srpna 2022 pod širým nebem na zahrádce restaurace a v prostorách nově otevřeného sousedícího parku. K osvěžujícímu welcome drinku, delikátnímu jídlu a uvolněné atmosféře patří i příjemná muzika. O tu se postará saxofonistka Žaneta Pelcová. Večeře budou probíhat ve dvou časových intervalech: 17:00 - 19:30 nebo
20:00 - 22:30 hod.

Z důvodů omezených kapacit je nutná rezervace předem.

Více na delibistro.oaksprague.cz


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks Prague

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vily u golfu

The Oaks Prague Webcam

Výhled z bytového domu přímo na golfové hřiště

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na