Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

GOLF

Oaks Prague podepsalo závazek udržitelného golfu

26.02.20

V lednu se Oaks Prague zúčastnilo BTME (British Turf Management Exhibition) a v rámci udržitelné zóny prezentovalo spolupráci s GEO Foundation. Spolu s vybranými golfovými hřišti podepsalo PGA National „Sustainability Pledge“ a zavázalo se tak jít příkladem k plnění On Course programu.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Pavilon Oaks

10.02.20

S potěšením oznamujeme znovuotevření našeho pavilonu Oaks. Srdečně vás zveme na prohlídku Oaks Prague či osobní schůzku u nás v kanceláři (Pikrtova 1737/1a, Praha 4, 140 00). Obchodní tým je vám k dispozici na telefonním čísle +420 702 260 000 (linka je v provozu ve všední dny i o víkendech). Těšíme se na vaši návštěvu.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Archeologické práce v okolí zámku

05.02.20

Historie našeho zámečku sahá až do z 19. století a proto k celé jeho rekonstrukci přistupujeme velmi citlivě. Během ledna tohoto roku byly dokončeny archeologické práce a samotná rekonstrukce tak může začít. Golfová klubovna, která zde vznikne, nabídne krásný výhled na hřiště a golfisty přivítá v příštím roce.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně, 4 jamka

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na