Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Nová příjezdová komunikace již otevřena

01.07.20

Jistě víte, že příjezdová cesta do Oaks Prague byla možná pouze přes Chomutovice. Na naší hlavní příjezdové cestě do Oaks pavilonu intenzivně pracujeme. Většina inženýrských sítí je již připravena včetně konstrukčních vrstev příjezdové komunikace, probíhá dokončení pokládky krajníků podél komunikace, parkoviště a drop off zóny, asfaltového povrchu komunikace včetně dláždění v části parkoviště. Od 1.července můžete touto novou cestou zavítat přímo k Oaks pavilonu.

The Oaks Prague

GOLF

Práce na jižní devítce jde do finále

29.06.20

Vše směřuje k úspěšnému otevření druhé devítky v srpnu tohoto roku. V současnosti práce na jižní devítce postupují dle plánu. Modelace bunkerů s pískem na dvou posledních jamkách jsou hotové, na jamkách 4 a 5 probíhá poslední fáze přípravy cesty pro golfové vozíky. Ferveje jsou sečeny do finální podoby s cílem vymezit plochu fervejí a semirafů. Nyní pracujeme na pískování všech povrchů, abychom je sjednotili a zajistili tak pro hráče perfektní výšku povrchu. Golfisté, těšte se, naše osmnáctka bude stát opravdu za to!

Ještě než otevřeme celé 18jamkové hřiště mají golfisté možnost si zahrát na nových jamkách č.10 - 12. Členové si je vyzkoušeli již 28. června během členského turnaje. Během července, každý týden od středy do čtvrtka jsou pak tyto jamky otevřené pro všechny golfisty.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Výstavba bytů s výhledem do zeleně úspěšně pokračuje

23.06.20

I přes dosavadní omezení se nám daří udržet plánované termíny výstavby bytového domu navrženého renomovaným ateliérem RM&PA a Vivien Lee. Dokončeny jsou monolitické konstrukce ve dvou podzemních podlažích. Zahájena byla realizace rozvodů vzduchotechniky v druhém podzemním podlaží. Dále finalizujeme monolitické konstrukce v prvním nadzemním podlaží a zahájili jsme realizaci stěn ve druhém nadzemním podlaží.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 21 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně, 4 jamka

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na