Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

Sobotní brunch a rozloučení s prázdninami

Přijďte se s námi rozloučit s prázdninami! Společně s La Bottega jsme pro vás přichystali víkendový brunch se zábavným programem pro děti. Pro děti jsme připravili možnost vytvořit si vlastní pizzu, golfové soutěže a chybět nebude ani skákací hrad. Těšíme se na vás v sobotu 2. září od 11 hodin!
The Oaks Prague

Vítání prázdnin v Oaks Prague

Přijďte s námi přivítat prázdniny! Pro děti máme za vysvědčení připravený bohatý doprovodný program plný pohybu a legrace. Těšit se můžete na sportovní golfové soutěže o krásné ceny, skákací hrad, malování na obličej a další zábavné aktivity pro děti. Maminky a tatínkové mohou zatím odpočívat na terase se sklenkou prosecca nebo osvěžujících nealko nápojů Máme pro vás také přichystané grilování a dobroty pro děti. V pátek 30.6. od 13 hod. se na vás těšíme!
The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Otevření golfové sezony a možnost zkušebního členství na rok 2023

17.04.2023

Pro veřejnost jsme otevřeli hřiště 2. dubna. Pokud chcete získat nejlepší možné ceny, rezervujte si svůj tee time zde. Ceny jsou během týdne rozdílné a v odpoledních hodinách jsou navíc zvýhodněné, takže si všichni mohou užít nejlepší golfový zážitek v regionu. Chcete si zkusit, jaké to je být naším členem v golfové sezoně 2023? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Nabízíme možnost zakoupit zkušební členství pro tuto sezonu a stát se tak plnohodnotným členem klubu se všemi výhodami do konce roku bez povinnosti vstupního poplatku za celoživotní členství. Více informací vám poskytneme na e-mailu: golf@oaksprague.cz.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od John Pardey Architects

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od Meier Partners

The Oaks Prague Webcam

Výhled z rezidencí na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na