Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks Prague jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

Vítání prázdnin v Oaks Prague

Přijďte s námi přivítat prázdniny! ????????
Pro děti máme za vysvědčení připravený bohatý doprovodný program plný pohybu a legrace. ???? Těšit se můžete na sportovní soutěže, skákací hrad, malovaní na obličej, dílnička pizzy pro děti, charitativní prodej dortíků a cukrové vaty, pohádkové postavičky v životní velikosti
Máme pro vás také přichystaný brunch od La Bottega a dobroty pro děti. ????????
V pátek 28.6. od 11 hod. se na vás těšíme!
The Oaks Prague

Velikonoce na Oaks Prague

Zveme vás na Velikonoce od 23.března do 1. dubna k nám do La Bottega Oaks Deli Bistro. Na Velikonoční víkend jsme připravili bohatý program pro děti. V sobotu a neděli budeme malovat kraslice a vyrábět pomlázky. A na Velikonoční pondělí od 13 do 15 hodin se můžete těšit na malování na obličej.

Přijďte ochutnat jedinečné jarní menu, které jsme pečlivě připravili pro vás.
The Oaks Prague

Nově vytvořené biotopy už slouží drobným živočichům

05.02.2024

V rámci areálu OAKS Prague byl v rámci realizace golfového hřiště vytvořen na rozcestí polních cest biotop pro drobné živočichy na ploše cca 1500 m2. Ve spolupráci s ČSOP Vlašim zde vznikly tři instalace kombinující tři materiály, kterých se v krajině nedostává – písek, kámen a odumřelé dřevo silných průměrů.

Materiály obsahují obrovskou spoustu drobných úkrytů, jsou také výhřevné. Již krátce po vytvoření se na objektech uchytily semenáčky prvních rostlin, objevili se mravenci, sarančata, brouci střevlíci a ptáci. Biotopy se budou do budoucna dále vyvíjet, postupně bude přibývat rostlin, dřevo se bude rozpadat a tvar objektů se tak bude měnit.

Na ploše kolem objektů byly vysazeny nové stromy a byl vysetý květnatý trávník, který bude lákat motýly. Celý biotop je tak pestrý a jeho vzhled bude se měnit i v průběhu roku. Vzhledem k tomu, že plocha je i volně přístupná, může se stát inspirací pro nedělní vycházku.

Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks Prague pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od John Pardey Architects

The Oaks Prague Webcam

Pohled na Vilu u golfu od Meier Partners

The Oaks Prague Webcam

Výhled z rezidencí na golfové hřiště

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na