Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

OAKS PRAGUE

Petr Medvedík byl pověřen prozatímním vedením společností Arendon

27.05.20

Dozorčí rada pověřila pana Petra Medvedíka prozatímním vedením společností Arendon, společností zajištujících výstavbu projektu Oaks Prague. Dozorčí rada zároveň zahájila výběr kandidáta na pozici generálního ředitele a počítá s jeho jmenováním v blízké době.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Na památku: Mag. Margund Schuh, MRICS

27.05.20

S bolestí v srdci a s hlubokým zármutkem vám musíme oznámit, že nás, po vážné nemoci, v neděli 24. května 2020, navždy opustila naše předsedkyně představenstva a generální ředitelka, vážená paní Mag. Margund Schuh.

Její odchod je velkou ztrátou pro středoevropský i český realitní trh, kde posledních více než 25 let působila a úspěšně realizovala několik velkých developerských projektů, jak kancelářských budov, obytných komplexů a průmyslových objektů, tak několik hotelů.

Její odchod je velkou ztrátou hlavně pro Oaks Prague, pro představenstvo, pro nás všechny v týmu, a v neposlední řadě naše zákazníky a obchodní partnery.

Margund byla nejen zkušenou profesionálkou, ale hlavně aktivním člověkem se spoustou kontaktů, rozdávajícím kolem sebe pozitivní energii a její vášeň pro věci kolem sebe ilustrovala mimo jiné i její pravidelná účast a vítězství na závodech plachetnic.

V našich srdcích zůstane Margund především skvělým člověkem a uznávanou osobností, která dokázala úspěšně posouvat Oaks Prague dopředu.

Prosím, připojte se k nám s vyjádřením upřímné soustrasti její rodině a společně uctěme její památku.

Tým Oaks Prague

The Oaks Prague

GOLF

Golfoví profesionálové v Oaks Prague

22.05.20

O tom, že jsme golfovou sezónu zahájili 9. dubna jste již určitě slyšeli. Přes veškerá omezení jsme zvládli provoz golfového hřiště a těšil nás velký zájem o hru na našem hřišti. A o to vice, když nás přijeli navštívit i golfoví profesionálové, kteří se zde připravují na sezónu. Nechyběl Filip Mrůzek, Kateřina Krásová ani naše nejlepší česká hráčka Klára Spilková. Všem našim fanouškům děkujeme za velké ohlasy na našich sociálních sítích, sledujte nás i nadále.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně, 4 jamka

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na