Kontaktujte nás

Novinky

Novinky z Oaks jsou plné našich nejaktuálnějších příběhů – od výstavby rezidenčního bydlení, tvorby našeho golfového hřiště s licencí PGA National až po rekonstrukci původního zámku.

The Oaks Prague

OAKS PRAGUE

Nový COO Peter Hartevelt

08.07.20

Rádi bychom vám představili našeho nového provozního ředitele Petera Hartevelta. Peter je holandsko-americké národnosti a má více jak 25letou zkušenost s řízením a budováním luxusních hotelů po celém světě. Intenzivně spolupracoval s mezinárodními značkami, například Hilton Worldwide, ale má zkušenost i s realizací mezinárodních nezávislých butikových hotelů, u nichž se podílel na designu, výstavbě, tvorbě strategie i na samotném provozu. Mezi nedávné projekty patří Le Barthelemy Hotel & Spa (Francouzské Antily), Le Royal Champagne (Francie) a Kempinski Residences St. Moritz (Švýcarsko). Rád cestuje, což dokazuje i to, že žil v jedenácti různých zemích, a stále rád objevuje nová netradiční místa jako jsou Galapágy, Faerské ostrovy nebo Tasmánie.

V Oaks Prague povede Peter veškeré činnosti související s vývojem a provozem občanské vybavenosti, a to současné i budoucí: golf, restaurace a bistro, vinný sklípek, hotel a spa atd. Zkrátka vše, díky čemu se bydlení či návštěva Oaks Prague stává opravdu výjimečným zážitkem.

OAKS PRAGUE

Vedení společností Arendon

08.07.20

Jediný akcionář jmenoval s účinností od 8. června 2020 dosavadního ředitele výstavby Oaks Prague pana Václava Šlosara novým členem představenstva společností ARENDON a.s. a Arendon Development Company a.s.

Zároveň byl pan Petr Medvedík následně zvolen předsedou představenstva obou společností.

The Oaks Prague

VÝSTAVBA

Nová příjezdová komunikace již otevřena

01.07.20

Jistě víte, že příjezdová cesta do Oaks Prague byla možná pouze přes Chomutovice. Na naší hlavní příjezdové cestě do Oaks pavilonu intenzivně pracujeme. Většina inženýrských sítí je již připravena včetně konstrukčních vrstev příjezdové komunikace, probíhá dokončení pokládky krajníků podél komunikace, parkoviště a drop off zóny, asfaltového povrchu komunikace včetně dláždění v části parkoviště. Od 1.července můžete touto novou cestou zavítat přímo k Oaks pavilonu.


Jak pokračujeme

Tyto fotografie z Oaks pro vás každé tři hodiny aktualizujeme.

ZBÝVÁ 21 BYTŮ K PRODEJI Z 39
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytové domy Oaks

ZBÝVÁ 17 BYTŮ K PRODEJI Z 21
The Oaks Prague Webcam

Pohled na bytový dům s výhledem do zeleně, 4 jamka

The Oaks Prague Webcam

Driving range, jamky 17 a 18

Mohlo by se vám líbit

Oaks najdete na