Kontaktujte nás

Golf

Oaks Prague je domovem golfového hřiště s licencí PGA National. Tomuto špičkovému golfovému zážitku se nevyrovná žádný jiný klub v regionu.

The Oaks Prague

Navštivte web PGA National.

PŘEJÍT NA WEB
volume

Naše golfové hřiště PGA National vytvořil přední architekt v oboru Kyle Phillips. Kyle navrhoval hřiště na všech kontinentech včetně tří ze světových top 100 – Kingsbarns ve Skotsku (42.), California Golf Club v USA (74.) a South Cape v Jižní Koreji (92.) a také YAS Links ve Spojených arabských emirátech (jednička na Středním východě), The Grove v Anglii (hostitel turnaje Amex WGC 2006) a Dundonald ve Skotsku (hostitel turnaje Scottish Open 2017).

The Oaks Prague

Hřiště je průkopníkem environmentálně udržitelného golfového designu a provozuje ho Troon Privé. Tato divize soukromých klubů Troon Golf patří mezi světové lídry ve správě golfových hřišť, s více než 500 špičkovými hřišti po celém světě.

První devítka přivítala hráče na podzim 2019, a to pouze na pozvání. Celé 18jamkové hřiště se otevřelo v létě 2020.

The Oaks Prague

PGA National

Jsme hrdí na to, že jedinou licenci značky PGA National pro golfové hřiště v České republice získalo právě to v Oaks Prague.

PŘEJÍT NA WEB
The Oaks Prague

Golfová klubovna

V Nebřenickém zámečku se nachází golfová klubovna PGA National Czech Republic. V přízemí nově zrekonstruovaného zámečku najdou hosté restauraci s otevřenou kuchyní, bar i stylovou lounge, a golfový obchod s širokou nabídkou oblečení a vybavení. V prvním patře je připraven komplex komfortních šaten.


Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na