Kontaktujte nás

Rodinné domy

S potěšením vám představujeme naše domy, které navrhli McGarry-Moon Architects, ADR, John Pardey Architects a Vivian Lee z Meier Partners.

The Oaks Prague apartments

Vila u golfu

Vivian Lee z newyorského Meier Partners vytvořila současné vily v charakteristickém bílém designu. Na dvou podlažích se v každé z vil nacházejí tři ložnice, prostorný obývací pokoj, dvě jídelny a kuchyně. Mají vnitřní plochu 758 m2. Cena na vyžádání.

The Oaks Prague apartments
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

“Naše inspirace vedla k navržení dynamické struktury každé z vil, která se odkazuje k tvarům tradičních staveb ze sochařského i současného hlediska, spolu s úchvatnými výhledy a maximálně energeticky úspornými systémy. Svěží bílé plochy plynule obtékají vystupující svislé povrchy s dřevěným obložením, které se prolíná i do výrazného interiéru a navozuje dojem moderní estetiky a domácí hřejivosti.”

Meier Partners
ARCHITECTS
The Oaks Prague
ARCHITEKTI

Meier Partners

Vivian Lee pracovala pro newyorské Meier Partners, jejichž práce je mezinárodně uznávaná už více než pět desetiletí.

Chci zjistit víc
The Oaks Prague
Umístění

V sousedství golfového hřiště

Tyto domy nabízejí prémiovou polohu, se soukromými zahradami a výhledem na čtvrtou a devátou jamku golfového hřiště. Spolu s překrásnými výhledy na travnaté plochy i les nabízejí domy také přístup k řadě služeb včetně wellness.

Zvolte si

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení v Oaks Prague a napadají vás jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Odeslat dotaz

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na