Kontaktujte nás

Rodinné domy

S potěšením vám představujeme naše domy, které navrhli McGarry-Moon Architects, ADR, John Pardey Architects a Vivian Lee z RM&PA. Rovněž pro vás máme pozemky, na nichž si můžete navrhnout a realizovat vlastní dům.

The Oaks Prague apartments

Vila u golfu

Vivian Lee z newyorského RM&PA vytvořila současné vily v charakteristickém bílém designu. Na dvou podlažích se v každé z vil nacházejí tři ložnice, prostorný obývací pokoj, dvě jídelny a kuchyně. Mají vnitřní plochu 758 m2. Cena na vyžádání.

The Oaks Prague apartments
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

“Naše inspirace vedla k navržení dynamické struktury každé z vil, která se odkazuje k tvarům tradičních staveb ze sochařského i současného hlediska, spolu s úchvatnými výhledy a maximálně energeticky úspornými systémy. Svěží bílé plochy plynule obtékají vystupující svislé povrchy s dřevěným obložením, které se prolíná i do výrazného interiéru a navozuje dojem moderní estetiky a domácí hřejivosti.”

RM&PA
ARCHITECTS
The Oaks Prague
ARCHITEKTI

RM&PA

Vivian Lee pracovala pro newyorské RM&PA, jehož práce je mezinárodně uznávaná už více než pět desetiletí.

Chci zjistit víc
The Oaks Prague
Umístění

V sousedství golfového hřiště

Tyto domy nabízejí prémiovou polohu, se soukromými zahradami a výhledem na čtvrtou a devátou jamku golfového hřiště. Spolu s překrásnými výhledy na travnaté plochy i les nabízejí domy také přístup k řadě služeb včetně wellness.

Zvolte si

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení v Oaks Prague a napadají vás jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Odeslat dotaz

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na