Kontaktujte nás

Vzorové byty

Vyzkoušejte si atmosféru života v Oaks Prague. Připravili jsme pro vás dva vzorové byty, které se nacházejí v Rezidenci u parku od architektonického studia Chapman Taylor či Rezidenci u golfu od Vivian Lee během svého působení v newyorském architektonickém studiu Meier Partners.

The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

Apartmán navržený pro majitele s vysokými nároky

Stylový vzorový byt s dispozicí 3+kk o celkové výměře 156 m2 disponuje dvěma balkony a stometrovou střešní terasou, která poskytuje neopakovatelný výhled na golfové hřiště PGA National Czech Republic, posázavskou krajinu a celý areál Oaks Prague. Její součástí jsou dvě lounge zóny, venkovní kuchyně s jídelním stolem a stínící pergola. Obytné zóně dominuje kamenný kuchyňský pult, který se pocitově vznáší nad dřevěnou podlahou. Nechybí vinotéka, krb ani promítací zařízení. Exkluzivní vybavení doplňují hi-fi audio-video systémy a smart home řešení. Návrh interiérového designu vzorového bytu vytvořil architekt Andrej Tušan pro pražské studio Chapman Taylor. Extrémní důraz byl kladen na výběr exkluzivního italského nábytku, který v symbióze s vestavným vybavením interiéru vyrobeným lokálně z místních zdrojů vytváří nezaměnitelnou atmosféru kombinující styl a pohodlí.

The Oaks Prague apartments
The Oaks Prague
ARCHITEKTI

Chapman Taylor

„Apartmán je od A do Z promyšleně navržen pro uživatele s vysokými nároky na funkčnost, kvalitu i estetickou úroveň. Zemitá barevná paleta vyzdvihuje eleganci, kompaktní dřevěné vestavné prvky se skrytou kuchyňskou linkou a důkladně řemeslně zhotovenými detaily tvoří estetický celek, který je umocněný designovými solitéry a doplňky.“

Adrej Tušan
Chapman Taylor

The Oaks Prague
Umístění

V sousedství golfového hřiště

Byty s prémiovou polohou přímo vedle golfového hřiště, s překrásnými výhledy na travnaté plochy i les a také s přístupem k řadě služeb.

Zvolte si

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení v Oaks Prague a napadají vás jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Odeslat dotaz

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na