Kontaktujte nás

Architekti

Naši architekti koncipují Oaks Prague jedinečným způsobem. Přestože se jednotlivé zdejší domy odlišují svým designem, spojuje je hřejivý pocit současnosti, daný zvolenými materiály a uspořádáním.

The Oaks Prague
The Oaks Prague

ADR

Petr Kolář a Aleš Lapka

ADR založili v roce 1992 architekti Petr Kolář a Aleš Lapka.

Ateliér se zaměřuje na architektonické návrhy, projekty staveb a rekonstrukcí a také na návrhy interiérů a produktový design. Firma má zkušený tým vlastních architektů a stavebních inženýrů a rovněž trvalé vztahy s osvědčenými zhotoviteli a profesionály z mnoha oborů.

Zobrazit domy od ADR
The Oaks Prague
The Oaks Prague

Chapman Taylor

Jan Pokorný

Associate director v pražské kanceláři Chapman Taylor, do níž přišel v roce 2004 poté, co dva roky zdokonaloval své profesní dovednosti v australském Sydney.

Své schopnosti úspěšně využívá v rezidenčních, obchodních, kancelářských i hotelových projektech. Dovede vytvářet mistrné náčrty a kresby, které jsou podnětné pro klienty a zvyšují hodnotu projektu.

Zobrazit byty od Chapman Taylor
The Oaks Prague

John Pardey Architects

John Pardey

John Pardey vystudoval architekturu na londýnské South Bank Polytechnic v roce 1981 a s vyznamenáním rovněž Polytechnic of Central London. Roku 1988 založil John Pardey Architects (JPA) a ateliér v průběhu doby obdržel 39 britských i mezinárodních ocenění.

Zobrazit domy od Johna Pardeyho
The Oaks Prague

JTP Architects

Joanna Allen a Eric Holding

Joanna Allen je partnerkou v JTP a má široké zkušenosti v revitalizaci měst a v komunitním plánování ve veřejném i soukromém sektoru. Pracovala na mnoha oceněných projektech zpracovávaných JTP pro Velkou Británii i evropský kontinent, Rusko, Střední východ, Čínu a Afriku.

Eric Holding je architekt, tvůrce městského designu a autor publikací s více než dvacetiletými zkušenostmi. Vedl projekty týkající se urbanistických vizí, strategií a rozsáhlé polyfunkční smíšené výstavby i vědeckého výzkumu. Své architektonické vzdělání získal ve Velké Británii a v USA.

Zobrazit byty od JTP
The Oaks Prague
The Oaks Prague

McGarry-Moon

Jessica McGarry a Steven Moon

Jessica McGarry a Steven Moon založili svůj ateliér v roce 2004.

Jejich práce vychází do celé Evropy z malého studia na severoirském venkově. Charakteristické, inteligentní, inovativní a vizionářské obytné projekty, které se vyznačují jak duchem, tak účelností, se setkávají s pravidelnou pozorností médií a získaly čtyři ceny Královského institutu britských architektů (RIBA) a tři ocenění Královské společnosti ulsterských architektů (RSUA).

Zobrazit domy od McGarry-Moon Architects
The Oaks Prague

Meier Partners

VIVIAN LEE

Vivian Lee, AIA, LEED AP, navrhla tyto budovy během svého působení v Meier Partners. Práce ateliéru Meier Partners je rozpoznatelná na první pohled a již přes půl století se těší mezinárodnímu uznání. Po celém světě bylo dokončeno více než 130 jejich projektů. Hlavní ceny jim udělily mimo jiné Americký institut architektů (AIA) a Královský institut britských architektů RIBA.

Zobrazit domy od Meier Partners
Zobrazit byty od Meier Partners

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na