Kontaktujte nás

Restaurace a Deli Bistro

Restaurace La Finestra Oaks Golf Club se specializuje na prvotřídní italské suroviny a můžete se na ni těšit v roce 2023. Sesterské La Bottega Oaks Deli Bistro je pro Vás otevřené každý den a představuje kuchyni, kde jsou hlavními ingrediencemi kvalita a čerstvost.

The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

La Bottega Oaks Deli Bistro

Přichází s konceptem prémiového bistra a obchodu s prvotřídními italskými produkty a surovinami. Denně zde bude k dostání čerstvé pečivo, domácí dezerty, čerstvá pasta, italská pinsa romana, výběr italských sýrů, salámů, delikates a široká nabídka italských vín. Návštěvníci se mohou těšit na pravou italskou kuchyni, založenou na čerstvosti a kvalitě. Z á la carte menu si vybere každý, od snídaně přes oběd až po večeři. V letních měsících si lze vychutnat italskou pohodu na terase, barbecue či víkendové brunche.

The Oaks Prague apartments
The Oaks Prague
Provozovatel

La Collezione

La Collezione je síť italských restaurací zakladatele Riccarda Lucqueho a spolumajitele Ondřeje Rákosníka, jedna velká italská rodina, do níž patří restaurace Aromi, La Finestra in Cucina, Amano, bistra La Bottega i škola vaření Laboratorio.

„Naší misí je od roku 2005 přinášet jedinečný zážitek z autentické italské kuchyně.“

Další informace
The Oaks Prague
Umístění

La Bottega

Oaks Deli Bistro

Deli Bistro a obchod s italskými produkty se nachází na náměstí Oaks Prague.

Zvolte si

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení v Oaks Prague a napadají vás jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Odeslat dotaz

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na