Kontaktujte nás

Restaurace a Deli Bistro

Restaurace La Finestra Oaks Golf Club se specializuje na prvotřídní italské suroviny a můžete se na ni těšit v roce 2023. Sesterské La Bottega Oaks Deli Bistro je pro Vás otevřené každý den a představuje kuchyni, kde jsou hlavními ingrediencemi kvalita a čerstvost.

The Oaks Prague
The Oaks Prague
The Oaks Prague

La Finestra Oaks Golf Club

Jako mladší sestra italské restaurace La Finestra in Cucina, nabídne vše, co hosté milují právě v La Finestře. Prvotřídní ingredience a autentickou italskou kuchyni od antipasti, přes pastu, italské risotto, vyhlášené steaky i speciality z ryb, mořských plodů a masa. Menu doplní bohatá nabídka naturálních italských vín, která podtrhne celkový zážitek. Kromě á la carte menu se hosté mohou těšit i na sezónní menu, ať už to chřestové či lanýžové. Restaurace nabídne snídaně, obědy, večeře i občerstvení na golfové hřiště – sendviče i drobné snacky, které si lze vychutnat na baru ke skleničce vína či italskému aperitivu.

The Oaks Prague apartments
The Oaks Prague
Provozovatel

La Collezione

La Collezione je síť italských restaurací zakladatele Riccarda Lucqueho a spolumajitele Ondřeje Rákosníka, jedna velká italská rodina, do níž patří restaurace Aromi, La Finestra in Cucina, Amano, bistra La Bottega i škola vaření Laboratorio.

„Naší misí je od roku 2005 přinášet jedinečný zážitek z autentické italské kuchyně.“

Další informace
The Oaks Prague
Umístění

La Finestra

Oaks Golf Club

Restaurace se nachází v přízemí zámečku, v golfové klubovně PGA National Czech Republic.

Zvolte si

Kontaktujte nás

Máte zájem o bydlení v Oaks Prague a napadají vás jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Odeslat dotaz

Mohlo by se vám líbit

Oaks Prague najdete na